Schellevis Trap Hoekstuk 90° (37/15) Buiten Grijs 60x60cm

75,20 per st.
Bestellen
sluiten

U bestelt

Schellevis Trap Hoekstuk 90° (37/15) Buiten Grijs 60x60cm
Schellevis Trap Hoekstuk 90° (37/15) Buiten Grijs 60x60cm
st.
  • Kenmerken
  • Vestigingen
Artikelnummer: 32293

Product omschrijving

Schellevis Trap Hoekstuk 90° (37/15) Buiten Grijs 60x60cm


Omschrijving Schellevis Trap Hoekstuk 90° (37/15) Buiten Grijs 60x60cm

Wil je in de tuin hoogteverschillen creëren of juist overbruggen? Speciaal voor deze toepassingen in een tuinontwerp heeft Schellevis® traptreden in het assortiment. De traptreden zijn verkrijgbaar in twee modellen. Allereerst kun je kiezen voor een massief blokmodel met aan één zijde een lichte afronding aan de bovenkant. Of kies voor een L-model uitvoering met een korte opstaande rand aan de bovenzijde. Traptreden hebben dezelfde structuur als bijvoorbeeld tegels, opsluitingen of stenen. Combineer en verbind ze met elkaar. Hierdoor wordt rust en balans in de buitenruimte gecreëerd. De producten bieden veel mogelijkheden voor de inrichting van elke soort en stijl buitenruimte. Van modern tot klassiek, van boerderij tot stadswoning, de veelzijdige producten van Schellevis® brengen balans en ondersteunen het ontwerp altijd. De traptreden zijn getest op gladheid en hebben de R13 normering. Dit houdt in: een zeer hoge antislipwaarde.

Vego Zwijndrecht

Lindtsedijk 24-26
3336 LE Zwijndrecht          
T: 078 6199000           
E: info@vegotuinmaterialen.nl                   

Vego Numansdorp

Industriestraat 25
3281 LB Numansdorp     
T: 0186 747100
E: info@vegonumansdorp.nl                    

Vego Dordrecht

Haaswijkweg Oost 8a
3319 GC Dordrecht
T: 078 7400049           
E: info@vegodordrecht.nl


Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 17:00 en zaterdag 08:30 - 12:00

Anderen kochten ook:

Het plaatsen van tuin traptreden


Onze traptreden zijn van hoogwaardige kwaliteit en worden gemaakt van duurzame materialen, zodat je er jarenlang van kunt genieten. Bij Vego Tuinmaterialen begrijpen we hoe belangrijk het is om de juiste materialen te kiezen voor jouw tuin en daarom bieden wij een breed scala aan traptreden die passen bij jouw specifieke behoeften. Bij het plaatsen van de traptreden tuin moet er rekening gehouden worden met het gewicht. De traptreden hebben een hoog gewicht waardoor deze betonnen elementen op een stevige ondergrond van zand eventueel aangevuld met cement geplaatst moeten worden.

Meer weten over Traptreden?


Heb je de juiste traptreden voor in de tuin gevonden? Dan profiteer je bij Vego Tuinmaterialen van snelle levering, scherpe prijzen en een goede service! Wij adviseren je graag bij het maken van de juiste keuze en bieden je een uitstekende service, zodat je optimaal kunt genieten van je tuin met onze traptreden.