Meer informatie
| Artikelnummer | V30313 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 14×1000 |
| Dikte of hoogte | 7mm |
| Gewicht_per_eenheid | 12 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Kleur_kenmerk | grijs |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 1000 |
| Dimensies_dikte | 14 |
| Dikte | 7mm |





