Meer informatie
Grasbetontegel 61x41x10 profiel
OmschrijvingGrasbetontegel 61x41x10 profiel
Grastegels en bermblokken zijn uitermate geschikt op plekken waar erosie kan voorkomen zoals bij wegtaluds, parkeerplaatsen en bermen, zonder het natuurlijke aanzicht teniet te doen. Ze zorgen voor een goede infiltratie van hemelwater en geven ruimte voor grasgroei. Het formaat zorgt voor een prima stabiliteit en het is een duurzame verharding die weinig onderhoud vraagt. Grastegels en bermklokken zijn rondom voorzien van hol- en dolverbindingen, zijn eenvoudig machinaal te leggen en zijn veilig berijd- en beloopbaar.
| Artikelnummer | V72429 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 61x41cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 40.5 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Omschrijving_website | 21×10,5×8 cm KOMO zwart |
| Alt_afbeelding1 | Grastegel profiel 41x61cm |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | stuk |
| Kleur_kenmerk | Zwart / Blauw |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 10.5 |
| Dimensies_dikte | 8 |





