Meer informatie
BigBag Aquado Mineral 0/16 mm 1m³ (onderlaag)
Omschrijving BigBag Aquado Mineral 0/16 mm 1m³ (onderlaag)
Aquado is een duurzame, waterdoorlatende halfverharding voor de tuin en is zeer geschikt voor een tuinpad, terras of looppad. Voor een stabiele en strakke opbouw werk je met een onderlaag van Aquado 0/16 mm (ca. 8 cm) en een toplaag van Aquado 0/8 mm.
Aquado halfverharding wordt aangebracht op een ondergrond van drainzand of steenslag. Verdeel de onderlaag en toplaag gelijkmatig over het oppervlak en verdicht beide lagen stevig met een trilplaat of wals. Dit zorgt ervoor dat de korrels goed in elkaar grijpen en een stevige, duurzame en onderhoudsarme halfverharding ontstaat. Voor een nog netter resultaat en minder onkruidgroei kan onder de halfverharding optioneel worteldoek worden toegepast.
| Artikelnummer | V76540 |
|---|---|
| Afmeting | 0/16mm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Looppad | sierpad | oprit | bodembedekking |
| Gewicht_per_eenheid | 1600 kg |
| Omschrijving_website | BigBag Aquado General 0/8 mm 1m³ |
| Alt_afbeelding1 | Waterdoorlatende halfverharding 0/8mm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Geel |
| Eenheid | stuk |





