Meer informatie
Camelot Gothic Wildverband
Omschrijving Camelot Gothic Wildverband
Een kasteelvloer voor elk terras. Het klein formaat verband van onze CAMELOT-collectie trekt onmiddellijk de aandacht dankzij zijn golvende oppervlaktestructuur en drie aantrekkelijke kleurvariaties. Of het nu gaat om uw terras, oprit of elke andere plek waar u uw stijl wilt tonen, deze collectie is een echte eyecatcher.
| Artikelnummer | V70189 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Afmeting | Wildverband |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 129 kg |
| Alt_afbeelding1 | Betontegel in wildverband |
| Alt_afbeelding2 | Betontegel in wildverband tuin |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Done | on |
| Dikte | 6 cm |








