Meer informatie
Flagstones Grey 2.5-4cm dik / 4-7pm2
Omschrijving Flagstones Grey 2.5-4cm dik / 4-7 stuks per m2
Flagstones zijn onregelmatige natuurstenen met een unieke, robuuste uitstraling. Geen enkele steen is hetzelfde, wat zorgt voor een levendig en natuurlijk effect. Ideaal voor terrassen, tuinpaden, muurtjes of binnenmuren. Gemaakt van duurzaam natuursteen zoals leisteen, kwartsiet of zandsteen, brengen flagstones een authentieke sfeer in elke ruimte – van landelijke tuin tot modern.
| Artikelnummer | V74374 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | Flagstones |
| Dikte of hoogte | 2.5-4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Natuursteen |
| Gewicht_per_eenheid | 115 kg |
| Alt_afbeelding1 | Grijze flagstones |
| Alt_afbeelding2 | Grey flagstone |
| Alt_afbeelding3 | Flagstones grey |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | Flagstones Grey 2.5-4cm dik |










