Meer informatie
Grasbetontegel 61x41x12 vlak
Omschrijving Grasbetontegel 61x41x12 vlak
Grasbetontegels worden vooral toegepast op locaties waar erosie kan optreden, zoals bermen en parkeerplaatsen. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen met uiteenlopende percentages open ruimte. Deze open structuur bevordert de infiltratie van hemelwater en biedt ruimte voor grasgroei.
| Artikelnummer | V72322 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 61x41cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 46 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | Grasbetontegel vlak 61x41cm |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | stuk |
| Omschrijving_website | 21×10,5×8 cm KOMO zwart |
| Kleur_kenmerk | Zwart / Blauw |
| Statiegeld | Statiegeldpallet BSS |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 10.5 |
| Dimensies_dikte | 8 |
| Dikte | 8 cm |





