Meer informatie
Hardhout geschaafd ligger 4,5×6,8 (100cm)
Omschrijving Hardhout geschaafd ligger 4,5×6,8 (100cm)
Hardhout is een hoge kwaliteit tuinhout en heeft een erg lange levensduur. Het tuinhout komt van bomen die langzaam groeien en hierdoor heeft het hout een hoge dichtheid. Schuttingen, vlonders of meubels van hardhout kunnen tot wel 25 jaar meegaan.
Tip: voor het verlengen van de levensduur van uw hardhout en of kleurbehoud kunt u het hardhout bewerken met hardhoutolie.
| Artikelnummer | V76539 |
|---|---|
| Afmeting | 4,5x6x8cm |
| Dikte of hoogte | 100cm |
| Toepassing | Ruw |
| Gewicht_per_eenheid | 8.8 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 4 |
| Dimensies_dikte | 4 |






