Meer informatie
Rubberen Tegel 100x100x3cm Zwart
Omschrijving Rubberen Tegel 100x100x3cm Zwart
Speelplaatsen bieden kinderen de mogelijkheid zich naar hartelust uit te leven. Bescherming tegen verwondingen en letsel spelen hierbij een belangrijke rol. De valbrekende tegels dragen zorg voor de optimale combinatie van veilig spelen en plezier.
DE VOORDELEN VAN DE ASLON® SAFE & SOFT TEGEL:
• valbrekend
• onderhoudsarm
• waterdoorlatend
• eenvoudig aan te brengen
• 100% recyclebaar
| Artikelnummer | V11949 |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Afmeting | 100x100cm |
| Dikte of hoogte | 3 cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | balkon | speelplaats |
| Materiaal | Rubber |
| Gewicht_per_eenheid | 20 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Zwart |
| Eenheid | stuk |
| Formaat | |
| Maat | 100x100x3cm |
| Dikte | 3 cm |
| Dimensies_lengte | 100 |
| Dimensies_hoogte | 100 |
| Dimensies_dikte | 3 |










