Meer informatie
Staptegel boomschijf 30/45
Omschrijving Staptegel boomschijf 30/45
Met een boomschijf staptegel geef je je tuin een uniek en natuurlijk accent. De tegels zijn vormgegeven als echte boomschijven, compleet met realistische nerven en knoesten, en nauwelijks van hout te onderscheiden. Ze hebben een doorsnede van 30 tot 45 cm, een dikte van ongeveer 5 cm en wegen 20 tot 22 kg. Gemaakt van duurzaam stampbeton en uitgevoerd in een grijsbruine tint, is elke tegel net iets anders, wat zorgt voor een speels en natuurlijk effect. Een boomschijf staptegel creëert een ontspannen, natuurlijke sfeer in de tuin en komt prachtig tot zijn recht in combinatie met sierstenen of grind.
| Artikelnummer | V74569 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | Ø30-45cm |
| Dikte of hoogte | 5cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 9 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | staptegel |
| Alt_afbeelding2 | boomschijf stapsteen |
| Alt_afbeelding3 | boomstamschijf |
| Kleuren | Bruin, Grijs |
| Eenheid | stuk |
| Omschrijving_website | Black Pearl |






