In verband met de huidige marktomstandigheden kan het voorkomen dat er bepaalde producten niet op voorraad zijn en de levertijd hiervan onbekend is. De prijzen op de website zijn door de huidige marktomstandigheden niet altijd actueel. Aan de prijzen kunnen dan ook geen rechten worden ontleend zolang wij deze niet bevestigd hebben.
Wanneer u een bestelling plaatst waarbij artikelen niet op voorraad zijn zullen wij contact met u opnemen om een alternatief te zoeken. Wij zullen actief meedenken in een passende oplossing!!!
- Kenmerken
- Vestigingen
| Artikelnummer: | 54000 |
| Hoogte: | 180cm |
| Breedte: | 180cm |
| Dikte: | 4,5cm |
| Merk: | Vego |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Afwerking: | Geschaafd, geschroefd met rvs schroeven, |
| Verduurzaming: | Zwart gedompeld (let op, voor egaal resultaat is een nabehandeling nodig) |
| Aantal planken: | 15 verticaal, gemonteerd op 3 horizontale regels. |
| Levensduur: | 15 - 20 jaar |
Product omschrijving
Naaldhout geschaafd plankenscherm 18-planks 15 mm, 180 x 180 cm, recht, geïmpregneerd en zwart gedompeld.
Omschrijving Naaldhout geschaafd plankenscherm 18-planks 15 mm, 180 x 180 cm, recht, geïmpregneerd en zwart gedompeld.
Op zoek naar de beste kwaliteit schermen voor uw project? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Maak van deze schermen een prachtige schutting. Het scherm heeft 3 tussenliggers voor de stevigheid en een hoogte van 180 cm, een breedte van 180 cm en een dikte van 48 mm. Daarnaast is het tuinscherm van 15 planken en 3 regels gemaakt. Het scherm heeft een hogere doorkijkgraad dan bijvoorbeeld een 21 planken tuinscherm.
Om deze schutting mooi zwart te houden kunt u het hout het beste om de 2 jaar weer beitsen met zwarte beits. Let op: zwart gedompeld hout is niet dekkend zwart, de kleur van het hout kan doorschijnen. U kunt het desgewenst nabehandelen.
Tip
Kijk voor zwarte beits onder tuinonderhoud in het menu.
Vego ZwijndrechtLindtsedijk 24-26 |
Vego NumansdorpIndustriestraat 25 |
Vego DordrechtHaaswijkweg Oost 8a |
Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 17:00 en zaterdag 08:30 - 12:00