Meer informatie
Biels Milano 60x20x12cm
Omschrijving Biels Milano 60x20x12cm
Betonbielzen zijn veelzijdige, duurzame elementen die perfect geschikt zijn voor het afbakenen van grindpaden. Ze zorgen voor een stevige afwerking en zijn daarnaast ideaal om te gebruiken als traptreden, het maken van lage muurtjes, afscheidingen of plantenbakken. De bielzen zijn verkrijgbaar in diverse maten en kleuren en passen daardoor moeiteloos bij ieder tuinontwerp.
| Artikelnummer | V15127 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x20cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 32 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x20x12 cm biels Milano |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 2, VD – MBI Stapelblokken 2, VW – MBI Stapelblokken 2 |
| Eenheid | ST, stuk |
| Dikte | 12 cm |








