Meer informatie
Biels Oud Hollands Antraciet 120x20x12
Omschrijving Biels Oud Hollands Antraciet 120x20x12
Betonbielzen zijn veelzijdige, duurzame elementen die perfect geschikt zijn voor het afbakenen van grindpaden. Ze zorgen voor een stevige afwerking en zijn daarnaast ideaal om te gebruiken als traptreden, het maken van lage muurtjes, afscheidingen of plantenbakken. De bielzen zijn verkrijgbaar in diverse maten en kleuren en passen daardoor moeiteloos bij ieder tuinontwerp.
| Artikelnummer | V31458 |
|---|---|
| Soort | Beton |
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 120x20cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 69 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Omschrijving_website | 120x20x12 cm biels oud Hollands antraciet |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Antraciet/zwart |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | stuk |
| Model | Beton |
| Dikte | 12 cm |





