Meer informatie
Schellevis Betonbiels Met Facet 100x20x12cm Carbon
Omschrijving Schellevis Betonbiels Met Facet 100x20x12cm Carbon
Betonbielzen zijn veelzijdige, duurzame elementen die perfect geschikt zijn voor het afbakenen van grindpaden. Ze zorgen voor een stevige afwerking en zijn daarnaast ideaal om te gebruiken als traptreden, het maken van lage muurtjes, afscheidingen of plantenbakken. De bielzen zijn verkrijgbaar in diverse maten en kleuren en passen daardoor moeiteloos bij ieder tuinontwerp.
| Artikelnummer | V25710 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 75x20cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 53 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Formaat | Schellevis |
| Maat | 75x20x12cm |
| Dikte | 12 cm |
| Niet_Retour | on |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Kleur_kenmerk | Antraciet/zwart |
| Eenheid | stuk |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Dimensies_lengte | 75 |
| Dimensies_hoogte | 20 |
| Dimensies_dikte | 12 |
| Merk | Schellevis |








