Meer informatie
Stonewalling Grijs/Zwart
Omschrijving Stonewalling Grijs/Zwart
Onze Stonewalling stenen zijn speciaal voor iedereen die de mooiste muurtjes en andere bouwwerken in zijn tuin wil realiseren. Van lage of hoge tuinmuur tot robuuste vijvers, met deze stapelsteen is alles mogelijk. Zo maakt u met onze stenen eenvoudig mooie bloemborders voor in uw tuin. Combineer onze Stonewalling stapelstenen met grind als bestrating, en uw tuin wordt extra sierlijk.
| Artikelnummer | V17074 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 42x18cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 370 kg |
| Stuks_per_eenheid | 26.92 |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Omschrijving_website | Grijs/Zwart |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | grijs/zwart |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M3, VW – Excluton M3 |
| Eenheid | m² |
| Merk | Excluton |
| Done | on |
| Dimensies_lengte | 43.5 |
| Dimensies_hoogte | 18 |
| Dimensies_dikte | 8.5 |
| Uitvoering | Stapelblok |














