Meer informatie
Linia Excellence Rockface 10x15x60 cm Nero
Omschrijving Linia Excellence Rockface 10x15x60 cm Nero
Breng hoogte aan in uw tuin met onze Linia stapelstenen. Veelzijdig te gebruiken: van laag muurtje tot verhoogde terras. Onze Linia palissade zijn de perfecte stenen voor het creëren van de mooiste hoogteverschillen in uw tuin. U kunt alle kanten op met deze stenen, van tuinmuurtjes en bloemborders tot verhoogde terrassen en complete vijvers. Met onze Linia palissade brengt u eenvoudig elk element uit uw tuinontwerp tot leven. De mooie kleur en moderne uitstraling doet de rest.
| Artikelnummer | V27435 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogde terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 20 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 10x15x60 cm Nero |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M2, VW – Excluton M2 |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 10 |
| Dimensies_dikte | 15 |
| Dikte | 10 cm |













