Meer informatie
Rheinzink walsblank sprongstuk HWA 80 mm sprong 60 mm
Omschrijving Rheinzink walsblank sprongstuk HWA 80 mm sprong 60 mm
Met een sprongstuk kan een verspringing in de buis worden gemaakt van 60 mm. Het sprongstuk heeft een mof aan de bovenzijde en de onderkant wordt in de mof van een buis geplaatst.
| Artikelnummer | V55863 |
|---|---|
| Kleur | zink |
| Afmeting | Ø80/sprong 60mm |
| Dikte of hoogte | 80 mm |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Walsblank sprongstuk Ø80/sprong 60mm |
| Kleur_kenmerk | zink |
| Eenheid | stuk |
| Dikte | 80 mm |






