Meer informatie
Vego-Steel is een hoogwaardige afboording
voor o.a. gazon, borders en grindvlakken. Uniek is het
slimme koppelsysteem; de profielen worden verbonden
door koppelplaatjes en geborgd door een grondpin.
Hierdoor ontstaat er een mooie, gladde overgang tussen
de profielen. De Vego-Steel heeft een dikte
van 1mm en aan de boven- en onderrand een omslag van
3mm. Dit geeft een mooie stevige uitstraling en zorgt
ervoor dat de profielen ook gemakkelijk in gebogen vorm
geïnstalleerd kunnen worden. De Vego-Steel
is leverbaar in verzinkt en Corten staal.
Hoogwaardige profielen van 16.5cm hoog
Stabiel en licht van gewicht
Koppelsysteem onzichtbaar na aanleg
| Artikelnummer | V62318 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 16.5×300 |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 6.38 kg |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | verzinkt |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 300 |
| Dimensies_dikte | 16.5 |
| Dikte | 3mm |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbaar in verschillende afmetingen |















