Meer informatie
Vego-Steel koppelplaat Verzinkt (16.5cm)
Omschrijving Vego-Steel koppelplaat Verzinkt (16.5cm)
Deze koppelplaat van verzinkt staal is ontworpen voor het stevig verbinden van kantopsluitingsprofielen. Met een lengte van 16,5 cm sluit de plaat naadloos aan op de bijpassende profielen en zorgt zij voor een stabiele, duurzame verbinding.
| Artikelnummer | V62320 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 16,5cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 0.22 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Koppelplaat verzinkt 16,5cm |
| Kleur_kenmerk | verzinkt |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | stuk |
| Dikte | 3mm |





