Meer informatie
Rheinzink lijmgoot zuurvrije kit tbv zink patroon 310 ml
Omschrijving Rheinzink lijmgoot zuurvrije kit tbv zink patroon 310 ml
Met de speciale RHEINZINK zuurvrije kit kan een zeer sterke verbinding worden gerealiseerd. De mastgoten M280 en M333 zijn geschikt om te lijmen en worden als ‘Duitse’ gootmodellen gemonteerd in gootbeugels.
| Artikelnummer | V69056 |
|---|---|
| Kleur | zink |
| Afmeting | 310 ml |
| Dikte of hoogte | 80 mm |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Zuurvrije kit 310 ml |
| Eenheid | stuk |
| Kleur_kenmerk | zink |
| Dikte | 80 mm |






