Meer informatie
Vego-Steel koppelspies (27.7cm) Corten (inclusief 2 schroeven per spies)
OmschrijvingVego-Steel koppelspies (27.7cm) Corten (inclusief 2 schroeven per spies)
Deze koppelspies van cortenstaal is bedoeld om kantopsluitingsprofielen stevig te verbinden. Met een lengte van 27,7 cm sluit hij perfect aan op de bijpassende profielen en zorgt hij voor een duurzame verbinding. Het cortenstaal vormt een beschermende roestlaag en heeft een warme roestbruine uitstraling die past bij natuurlijke en moderne tuinen.
| Artikelnummer | V72329 |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Afmeting | 27,7cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 0.3 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Koppelspies corten 27,7cm |
| Kleuren | Bruin, Koper | Roest | Oranje |
| Eenheid | stuk |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Dikte | 3mm |





