Meer informatie
GeoCorso Brezza 60x60x4 Foggia
Omschrijving GeoCorso Brezza 60x60x4 Foggia
Ontdek de voordelen van GeoCorso in een stijlvolle nieuwe uitvoering: de geborstelde variant met een verfijnde quartztextuur, genaamd Brezza. Deze licht golvende, natuurlijke afwerking straalt elegantie uit en geeft je buitenruimte een subtiele, luxueuze uitstraling. Til je terras naar een hoger niveau met GeoCorso in de betoverende Brezza-uitvoering, waar innovatie en design moeiteloos samenkomen. Vraag vandaag nog meer informatie aan.
| Artikelnummer | V72512 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88.96 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Betontegel voor terras 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI 2, VD – MBI 2, VN – MBI 2, VW – MBI 58 |
| Eenheid | m² |






