Meer informatie
Vego-Steel Opsluitband 6cm afdekker Corten 4.6cm / 220cm lang (2 gelijke zijde’s van 4.6 cm)
Omschrijving Vego-Steel Opsluitband 6cm afdekker Corten 4.6cm / 220cm lang (2 gelijke zijde’s van 4.6 cm)
Gelijkzijdig U-profiel van cortenstaal (220×6.4×4.6/4.6 cm) voor een strakke, symmetrische afwerking. Ideaal voor opsluitbanden en nette overgangen. Duurzaam, onderhoudsvrij en warm roestbruin van kleur.
| Artikelnummer | V73040 |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Afmeting | 4,6x220cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 3.91 kg |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Cortenstalen afdekker 4,6x220cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Kleuren | – Corten |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 200 |
| Dimensies_hoogte | 6.4 |
| Dimensies_dikte | 4.57 |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbaar in verschillende afmetingen |













