Meer informatie
Abbeystones 15x5x7cm Certosa
Omschrijving Abbeystones 15x5x7cm Bobbio
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V73816 |
|---|---|
| Afmeting | 15x5cm |
| Dikte of hoogte | 7cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 157 kg |
| Stuks_per_eenheid | 133.33 |
| Alt_afbeelding1 | Een lichtbruine kliker |
| Alt_afbeelding2 | getrommelde klinker lcihtbruin grijs |
| Alt_afbeelding3 | klinker grijs bruin |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Taupe |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 15 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 7 |












