Meer informatie
Abbeystones 21x7x8 cm Bobbio
Omschrijving Abbeystones 21x7x8 cm Bobbio
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V73824 |
|---|---|
| Afmeting | 21x7cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 68.18 |
| Alt_afbeelding1 | Zwartgrijze klinkers getrommeld |
| Alt_afbeelding2 | antraciet grijze klinker |
| Alt_afbeelding3 | een klinker getrommeld antraciet |
| Alt_afbeelding4 | grijze klinker |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 7 |
| Dimensies_dikte | 8 |














