Meer informatie
Abbeystones 21x7x8 cm Farfa
Omschrijving Abbeystones 21x7x8 cm Farfa
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V73825 |
|---|---|
| Afmeting | 21x7cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 68.18 |
| Alt_afbeelding1 | klinkers in verschillende tinten grijs |
| Alt_afbeelding2 | klinker antraciet/zwart |
| Alt_afbeelding3 | grijze klinker |
| Alt_afbeelding4 | klinker grijs |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 7 |
| Dimensies_dikte | 8 |














