Meer informatie
Cerasun Bari Antracite 60X60X4Cm
Omschrijving Cerasun Bari Antracite 60X60X4Cm
CERASUN Bari Antracite
Wilt u een robuuste en duurzame tegel die ook stijlvol en onderhoudsvriendelijk is? CERASUN combineert de kracht van beton met het gemak van keramiek. De keramische tegel is stevig verbonden met een betontegel en daardoor eenvoudig én voordelig te verwerken. Een ondergrond van zand of split is al voldoende.
| Artikelnummer | V73935 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | VW – CGC – 30 |






