Meer informatie
Klinker Loreto 20,6X5,1X8cm WF
Omschrijving Klinker Loreto 20,6X5,1X8cm WF
Deze duurzame, gebakken vormbakstenen zijn gemaakt van rivierklei – een hernieuwbare grondstof die bijdraagt aan natuurontwikkeling en rivierveiligheid. Met een levensduur van ruim 135 jaar zijn ze een milieuvriendelijke en circulaire keuze voor elke bestrating.
De stenen hebben een paars-bruine genuanceerde kleur en een onbezand oppervlak dat zorgt voor een authentieke, rustieke uitstraling. Dankzij de vormbakproductie krijgen ze een natuurlijke, robuuste vorm.
| Artikelnummer | V74067 |
|---|---|
| Afmeting | 20.6×5.1cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 162.75 kg |
| Stuks_per_eenheid | 96 |
| Alt_afbeelding1 | klinker bruin |
| Kleuren | Bruin, Roodpaars, Taupe |
| Eenheid | m² |
| Niet_Retour | on |








