Meer informatie
Antraton bruin zwart bezand vormbak UWF60
Omschrijving Antraton bruin zwart bezand vormbak UWF60
Antraton getrommeld UWF60 is een vormbak-sortering uit de Natura-serie van wienerberger Zennewijnen. De Antraton sortering beschikt over het DUBOkeurmerk, een bewijs dat deze baksteen tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.
| Artikelnummer | V74343 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 124.98 kg |
| Stuks_per_eenheid | 98 |
| Alt_afbeelding1 | Gebakken WF klinker 20x5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin |
| Eenheid | m² |






