Meer informatie
UWF 60 modena bezand getrommeld
Omschrijving UWF 60 modena bezand getrommeld
Straatbaksteen Modena Bezand Getrommeld
Strengpersklinkers worden geproduceerd met behulp van een vacuümpers. Hierbij wordt uit een doorlopende kleibalk, de zogenaamde streng, met volledig rechthoekige afmetingen, de steen gevormd. Vervolgens wordt de kleibalk volautomatisch in klinkers van de gewenste afmetingen gesneden.
| Artikelnummer | V74473 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 131 kg |
| Stuks_per_eenheid | 96.06 |
| Alt_afbeelding1 | Gebakken WF klinker getrommeld 20x5cm |
| Alt_afbeelding2 | Gebakken WF klinker getrommeld oprit 20x5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Bruin, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 20.4 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 6 |









