Meer informatie
UDF 60 modena bezand getrommeld
Omschrijving UDF 60 modena bezand getrommeld
De straatbaksteen Modena Bezand Getrommeld is een strengpersklinker die wordt vervaardigd met behulp van een vacuümpers. Hierbij wordt een continue kleibalk met exact rechthoekige afmetingen gevormd, waaruit de stenen worden geëxtrudeerd. Vervolgens wordt deze kleibalk volledig automatisch in klinkers gesneden volgens de gewenste afmetingen.
| Artikelnummer | V74474 |
|---|---|
| Afmeting | 20×6,5cm dikformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 131 kg |
| Stuks_per_eenheid | 73.02 |
| Alt_afbeelding1 | Gebakken DF klinker getrommeld 20×6,5cm |
| Alt_afbeelding2 | Gebakken DF klinker getrommeld kleur 20×6,5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Bruin, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 20.4 |
| Dimensies_hoogte | 6.7 |
| Dimensies_dikte | 6 |









