Meer informatie
Abbeystones 20x30x6cm Farfa
Omschrijving Abbeystones 20x30x6cm Farfa
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V74502 |
|---|---|
| Afmeting | 20x30cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 135 kg |
| Stuks_per_eenheid | 16.67 |
| Alt_afbeelding1 | zwart en grijze tegels |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs, Wit, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton 11, VD – Excluton 11, VN -Excluton 11, VW – Excluton 25 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 30 |
| Dimensies_dikte | 6 |





