Meer informatie
Abbeystones 20x30x6 cm Certosa
Omschrijving Abbeystones 20x30x6 cm Certosa
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V74505 |
|---|---|
| Afmeting | 20x30cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 135 kg |
| Stuks_per_eenheid | 16.67 |
| Alt_afbeelding1 | bruin beige tegel |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Taupe |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton 11, VD – Excluton 11, VN -Excluton 11, VW – Excluton 25 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 30 |
| Dimensies_dikte | 6 |





