Meer informatie
Trippel T 2Drive 60x30x6 Antraciet
Omschrijving Trippel T 2Drive 60x30x6 Antraciet
Maak kennis met de baanbrekende Trippel T, een tegel met innovatieve eigenschappen zoals langdurige bescherming dankzij de Protection Plus factor 25 en een verfijnde microfacet voor een strak en modern terras. Dankzij de unieke nuanceringstechniek Inuancia is de Trippel T verkrijgbaar in zeven stijlvolle kleuren. Geef je terras een upgrade met de Trippel T, die ook beschikbaar is in een 6 cm dikke 2Drive-variant.
| Artikelnummer | V74647 |
|---|---|
| Afmeting | 60x30cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 133.44 kg |
| Stuks_per_eenheid | 5.56 |
| Alt_afbeelding1 | Betontegel voor oprit 30x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x30x4 | 60x60x4 | 80x80x4 | 100x100x6 | 60x30x6 | 60x60x6 |
| Eenheid | m² |





