Meer informatie
Vego-Steel Corten stalen rand 225 cm lang 15cm hoog inclusief 2 pennen
Omschrijving Vego-Steel Corten stalen rand 225 cm lang 15cm hoog inclusief 2 pennen
Geef je tuin een strakke en duurzame afwerking met de Vego-Steel cortenstalen rand. Deze kantopsluiting van 225 cm lang en 15 cm hoog is ideaal om borders, paden en gazons netjes te scheiden. Wordt geleverd inclusief 2 pennen voor een stevige plaatsing.
| Artikelnummer | V75665 |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Afmeting | 15x225cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Materiaal | Cortenstaal |
| Gewicht_per_eenheid | 7 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | Corten rand |
| Alt_afbeelding2 | kantopsluiting |
| Alt_afbeelding3 | kantopsluiting twee pennen |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | – Corten |
| Eenheid | stuk |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Dimensies_lengte | 300 |
| Dimensies_dikte | 16.5 |












