Meer informatie
Moonflor Bruin Ø 35×20 cm
Omschrijving Moonflor Bruin Ø 35×20 cm
Een kleurrijke bloembak of liever een begroeide muur? Met deze beplantbare elementen kan het allebei! Vul het element met beplanting zoals tuinkruiden, vetplanten, eenjarige bloeiers of natuurlijk iets naar eigen voorkeur. Of stapel de stenen om en om, en dwars op elkaar om een unieke groene tuinmuur te creëren.
| Artikelnummer | V25466 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | Ø35cm |
| Dikte of hoogte | 20cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 14 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Merk | Moonflor |
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Bijzonderheden | Moonflor |
| Omschrijving_website | Ø 35×20 cm Moonflor Bruin |
| Soortgelijke_artikel | 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | bruin |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Bruin |
| Eenheid | stuk |
| Formaat | |
| Maat | |
| Dimensies_lengte | 35 |
| Dimensies_hoogte | 35 |
| Dimensies_dikte | 20 |






