Meer informatie
Patioblok Antraciet 60x12x10cm strak
Omschrijving Patioblok Antraciet 60x12x10cm strak
Bloembakken, borderranden of kantopsluitingen van patioblokken zijn een enorme trend. U vindt dan ook vele soorten en maten binnen het MBI assortiment. De meeste patioblokken kent u waarschijnlijk als standaard zwart. Bestrating is ook vaak in het zwart of antraciet uitgevoerd. Mooi en stijlvol natuurlijk maar wilt u nu echt eens iets anders in de tuin? Durf dan eens buiten de gebaande paden te denken.
| Artikelnummer | V42554 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 15.9 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x12x10 cm patioblok antraciet strak |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 2, VD – MBI Stapelblokken 2, VW – MBI Stapelblokken 2 |
| Eenheid | ST, stuk |
| Dikte | 10 cm |












