Meer informatie
| Artikelnummer | V11601 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 19×2500 |
| Dikte of hoogte | 7mm |
| Gewicht_per_eenheid | 40 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Kleur_kenmerk | grijs |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 2500 |
| Dimensies_dikte | 19 |
| Dikte | 7mm |






