Meer informatie
Rock Walling leisteen Antraciet
Omschrijving Rock Walling leisteen Antraciet
De Rockwalling is de kroon op uw tuin: prachtige muren zijn er al mee gerealiseerd. Rockwalling leisteen is de ideale stapelmuur! Strak, robuust en makkelijk in de verwerking. Omheiningen, tuinmuren, vijvers en scheidingswanden: Rockwalling leisteen is de bouwsteen voor al deze toepassingen. Dit muurblok heeft een prachtige zichtzijde waardoor functionaliteit wordt gecombineerd met pracht. De muurblokken kunt u eenvoudig verlijmen of metselen waardoor de Rockwalling ook constructief volledig voldoet.
| Artikelnummer | V31280 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | Wildverband |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 274 kg |
| Stuks_per_eenheid | 18.46 |
| Omschrijving_website | leisteen Antraciet |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M1, VW – Excluton M1 |
| Eenheid | m² |
| Bijzonderheden | Wildverband |
| Dimensies_hoogte | 12 |
| Dimensies_dikte | 13 |
| Dikte | 12 cm |















