Meer informatie
Cera4line Mento Concrete Anthracite 60x60x4cm
Omschrijving Cera4line Mento Concrete Anthracite 60x60x4cm
Een leisteen look geeft je de mooie, aardse sfeer van echt leisteen, met al zijn unieke lagen en kleurnuances. Denk aan warme grijstinten met een vleugje van roestbruin of blauw, net als in de natuur. Met leisteenlook tegels krijg je het beste van twee werelden: een natuurlijke schoonheid gecombineerd met makkelijk onderhoud. Fijn om te weten Keramische buitentegels zijn niet meer weg te denken uit de Nederlandse tuinen. Deze tegels komen dan ook goed tot hun recht in zowel moderne als meer authentieke tuinen! De voordelen van keramische tegels: Kras- en kleurvast Niet glad dankzij een meegebakken anti-sliplaag Gemakkelijk in onderhoud en eenvoudig schoon te maken Minder snel groene aanslag, omdat vuil, vocht en algen geen grip hebben op het tegeloppervlak
| Artikelnummer | V42478 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 31.65 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 60x60x4cm Concrete Anthra |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4 |
| Dikte | 4 cm |








