Meer informatie
Patioblok Modular Elba 60x12x10
Omschrijving Patioblok Modular Elba 60x12x10
Nieuw is het patioblok modular. Deze trendy blokken ogen heel strak en stijlvol. Dat is niet alleen te danken aan de beschikbare kleuren maar vooral ook aan het terugliggende randje. Dit maakt het heel eenvoudig de blokken te verwerken waarna het geheel er ook nog eens extra verzorgd en fraai uitziet.
| Artikelnummer | V57212 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 15.9 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x12x10 cm patioblok Modular Elba |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | grijs/blauw |
| Kleuren | Grijs |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 1, VD – MBI Stapelblokken 2, VW – MBI Stapelblokken 1 |
| Eenheid | ST, stuk |
| Dikte | 10 cm |










