Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Napoli 2.0 90x90x3
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Napoli 2.0 90x90x3
Al jaren is het een groot succes, de cera3line Lux & Dutch keramische tegels! Een van de grote successen van deze lijnen zijn de tegels met het formaat 90x90x3. De Arezzo taupe, Arezzo uni dark, Arezzo decor dark, Napoli bruin/grijs en de Cesano donkerblauw zijn prachtige 90x90x3 tegels die wij al jaren in ons assortiment hebben en bijzonder gewaardeerd worden door de klant.
| Artikelnummer | V67604 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 55.28 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Alt_afbeelding1 | Bruingrijze tegel voor terras |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Bruin, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dikte | 3 cm |






