Meer informatie
Kunstgras Royal Grass® Aura ( Uitsluitend verkrijgbaar per 4m breed )
Omschrijving Kunstgras Royal Grass® Aura
Dit kunstgras Royal Grass® Aura heeft een prachtige mix van vijf kleuren die bepalend zijn voor zijn frisse en natuurlijke uitstraling. Het is het perfecte alternatief voor gras op je terras, balkon of tuin. Dit kunstgras heeft een mooie kwaliteit die lang meegaat. Dit gras is vrij kort omdat het 30mm hoog is. Dit kunstgras is ecologisch verantwoord.
Temperatuurverschillen kunnen invloed hebben op de grasmat. Bij warm weer zet het iets uit, en bij kou krimpt het weer. Dit is normaal bij kunststof materialen. Controleer dus voor het plaatsen van het kunstgras de afmetingen van het materiaal.
Met een juiste installatie voorkom je dat het kunstgras gaat werken en blijft je gazon mooi strak liggen. Gebruik voldoende kunstgrashaken, voldoende instrooizand, plaatst het gras het liefst niet boven de 20 graden Celcius. Het plaatsen van kunstgras kan op ophoogzand met drukverdelend doek, of valdempplaten.
| Artikelnummer | V57823 |
|---|---|
| Afmeting | 4m breed |
| Dikte of hoogte | 30mm |
| Toepassing | Tuin | balkon | speelplaats |
| Materiaal | kunststof |
| Gewicht_per_eenheid | 1 kg |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeld PVC buis 70mm (Kunstgras) |
| Kleuren | Groen |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_hoogte | 4 |





