Meer informatie
Vego-Steel koppelspies (16.5cm) Corten (inclusief 2 schroeven per spies)
Omschrijving Vego-Steel koppelspies (16.5cm) Corten (inclusief 2 schroeven per spies)
Deze koppelspies van cortenstaal is ontworpen voor het stevig verbinden van kantopsluitingsprofielen. Met een lengte van 16,5 cm sluit de spies perfect aan op de bijpassende profielen en zorgt hij voor een sterke, duurzame verbinding.
| Artikelnummer | V66127 |
|---|---|
| Afmeting | 16,5cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 0.22 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Koppelspies corten 16,5cm |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Kleuren | Bruin, Koper | Roest | Oranje |
| Eenheid | stuk |






