Meer informatie
Cerasun Bergamo Anthracite 40X80X4Cm
Omschrijving Cerasun Bergamo Anthracite 40X80X4Cm
Cerasun Bergamo Antracite combineert de robuustheid van beton met de elegante uitstraling en het gemak van keramiek. Zo geniet u van het beste van beide werelden. De hoogwaardige CERASUN-tegel is duurzaam verbonden met een betontegel en daardoor eenvoudig en voordelig te leggen op een ondergrond van zand of split, zonder cement.
| Artikelnummer | V70713 |
|---|---|
| Afmeting | 80x40cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 3.13 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x40cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x4 | 60x60x4 |
| Eenheid | m² |






