Meer informatie
MORADO 20,6X5,1X8CM WF
Omschrijving MORADO 20,6X5,1X8CM WF
Gebakken bestrating is een natuurproduct met een geringe milieu-impact. De stenen worden onder meer gemaakt van de hernieuwbare grondstof rivierklei. De winning ervan creëert nieuwe natuur en rivierveiligheid. De stenen gaan met gemak 135 jaar mee, behouden hun waarde en worden enorm veel hergebruikt.
| Artikelnummer | V70850 |
|---|---|
| Afmeting | 20,6×5,1cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 8,5cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 187.2 kg |
| Stuks_per_eenheid | 96 |
| Alt_afbeelding1 | Waalformaat gebakken 20,6×5,1cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Rood, Roodpaars |
| Eenheid | m² |






