Meer informatie
GeoCeramica® 60x60x4 Landstone Earth
Omschrijving GeoCeramica® 60x60x4 Landstone Earth
Landstone is geïnspireerd op woeste kalk-zandsteen scenario’s met uiterst rijke details. Spontane kleuruithalen en accenten zorgen voor een chromatische, spannende balans. Ondanks het uitgesproken design veelzijdig in al haar toepassingen.
| Artikelnummer | V70991 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.57 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige, Bruin, Crème |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x4 | 100x100x4 |
| Eenheid | m² |





