Meer informatie
GeoCeramica® 80x80x4 Ipanema Stormy Grey
Omschrijving GeoCeramica® 80x80x4 Ipanema Stormy Grey
Ipanema, geboren uit Oskar Metsavahts creatieve geest, belichaamt het Neotropisch concept met een moderne carioca uitstraling. Het unieke ontwerp volgt een kleurrijk pad, geïnspireerd door de zwart-witte tinten van Portugese voetpaden. De mozaïeken met strakke lijnen en bochtige patronen vergroten de schoonheid van de beroemde carioca-straten.
| Artikelnummer | V71038 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.67 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x4 | 80x40x4 | 80x80x4 |
| Eenheid | m² |









