Meer informatie
Allure Facetta 60x60x5cm Marmo Marone
Omschrijving Allure Facetta 60x60x5cm Marmo Marone
De Allure Facetta deelt de kenmerken van de (Grande) Allure Linea, maar onderscheidt zich door een subtiel facetrandje. Verkrijgbaar in 30x20x6 cm, 60x60x5 cm en een wildverband met op elkaar afgestemde formaten. De kwaliteit is gelijkwaardig aan die van de (Grande) Allure, met een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding.
Dankzij de Dura Protect Plus® toplaag zijn de stenen duurzaam, onderhoudsvriendelijk en goed bestand tegen algen, mos en vuil.
De Allure Facetta is ideaal voor opritten. Het formaat 30x20x6 cm is geschikt voor personenauto’s, SUV’s en bestelwagens, omdat kleinere tegels beter tegen druk en beweging kunnen. Let op: 60x60x5 cm is niet geschikt voor opritten.
Het subtiele facetrandje geeft een stijlvolle, verfijnde uitstraling. Sterk en mooi in één – perfect voor wie zoekt naar duurzame en elegante sierbestrating.
| Artikelnummer | V72977 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 5cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 110 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.75 |
| Alt_afbeelding1 | terrastegel 60×60 bruin |
| Alt_afbeelding2 | tegel roestbruin voor terras |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Koper | Roest | Oranje, Taupe |
| Eenheid | m² |








