Meer informatie
Linia Excellence 15x15x60 cm Nero
Omschrijving Linia Excellence 15x15x60 cm Nero
Breng hoogte aan in uw tuin met onze Linia stapelstenen. Veelzijdig te gebruiken: van laag muurtje tot verhoogde terras. Onze Linia palissade zijn de perfecte stenen voor het creëren van de mooiste hoogteverschillen in uw tuin. U kunt alle kanten op met deze stenen, van tuinmuurtjes en bloemborders tot verhoogde terrassen en complete vijvers. Met onze Linia palissade brengt u eenvoudig elk element uit uw tuinontwerp tot leven. De mooie kleur en moderne uitstraling doet de rest.
| Artikelnummer | V73733 |
|---|---|
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 29 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Done | on |
| Omschrijving_website | 15x15x60cm Nero |
| Alt_afbeelding1 | Stapelblok antraciet voor een stapelmuur |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M2 |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 15 |
| Dimensies_dikte | 15 |






